„Nie ma jak Polska”. I Podlasie. I Białystok :)

Moi wierni Czytelnicy na pewno dobrze wiedzą, że lubię wszelkiej maści programy turystyczno-krajoznawcze. Zawsze staram się Wam polecać na bieżąco nowe odcinki takich serii jak „Nie ma jak Polska” lub „Polska według Kreta” (jeśli dotyczą Podlasia, choć tak naprawdę wszystkie miło się ogląda, bo Polska nie jest przecież nudnym krajem!). Nie mam jednak telewizora, już od pięciu lat! Zaległości nadrabiam w domu lub w Internecie. Najchętniej w niedzielne przedpołudnia, do porannej kawy. Tak to chyba wyniosłam z domu, bo po śniadaniu zawsze siadaliśmy z kawą przed telewizorem i oglądaliśmy jakieś ciekawe programy. Tak, kiedyś było ich więcej :) Ale, ale. Jutro niedziela. Może ktoś z Was skusi się na małą turystyczną podróż po Podlasiu i Białymstoku? Specjalnie dla Was wybrałam te podlaskie wątki. Oto one :)

Podlaskie szlakiem historii i natury

Białystok i Augustów

Biebrza

Dwa pierwsze odcinki znajdziecie również na youtubie na kanale Opery i Filharmonii Podlaskiej. To opcja dla tych, którzy mają problemy z wtyczką SilverLight :)

A kiedy złapiecie już bakcyla i będziecie chcieć więcej, zawsze możecie obejrzeć lokalne odcinki „Polski według Kreta” :)

Supraśl

Podlasie

Białystok

Białowieża

Biebrza

I jeszcze coś, wprawdzie już nie Podlasie, ale województwo podlaskie :) A osobiście moje ulubione tereny na krótkie wypady :)

Dolina Rospudy

Pojezierze Suwalskie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s