Osiedle Białostoczek

Ostanie wpisy na blogu zdominowało niejako moje osiedle, a konkretnie zmiany na nim zachodzące. Wiecie już, że nie byłam i wciąż nie jestem zwolenniczką estakady puszczonej nad torami czyli ulicy ks. Michała Sopoćki. Pisałam o tym już kilkakrotnie. Jednak mleko się rozlało i trzeba pogodzić się z obecnym stanem rzeczy. Estakada ma jednak i jakieś plusy – można z niej pooglądać osiedle Białostoczek, i to z takiej perspektywy, z której wcześniej go nie znaliśmy. Zdjęcia, które publikuję w tym wpisie, zrobiłam w sierpniu 2018 roku. Tym razem pokażę Wam część osiedla z blokami, a nie tę z domami jednorodzinnymi i warsztatami policji. Może ktoś z Was zobaczy poniżej swój balkon albo swoje okna :)

Widok na warsztaty kolejowe oraz starą ulicę Sitarską. Domy jednorodzinne w obrębie ulic Giżyckiej, Oleckiej i Suwalskiej. W tyle bloki i wieżowce przy ulicy Radzymińskiej.

A z zieleni wyłaniają się „apartamenty Biedronka” przy 1000-lecia P.P. i Kombatantów. Po lewej stronie szeregówki przy Buskiej/Olsztyńskiej i okoliczne bloki.

Ul. Radzymińska 42, 44 i 46.

Na kolei. Fajnie zobaczyć to wszystko z góry :)

Na pierwszym planie tory w kierunku Sokółki oraz ulica Sitarska.

Do Sokółki? Augustowa? Suwałk? To tędy proszę :) W tle widoczny jest wiadukt nad torami na obwodówce.

Rondo i ulica Sitarska w stronę centrum.

Więcej zdjęć tego starego drewnianego domu z Suwalskiej znajdziecie we wpisie Jeden z ostatnich…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s