ul. Słonimska 15 wiosną

O tej wyjątkowej wilii wspomniałam pewnego razu zimą: ul. Słonimska 15 Odezwała się do mnie wówczas pani Anna Slukova, która jako dziecko mieszkała w tym domu. Pomyślałam, że pomogę tej pani odświeżyć wspomnienia i obiecałam zrobić jeszcze kilka zdjęć tego budynku. Pora dnia była niesprzyjająca, słońce świeciło ze „złej” strony, ale tym razem można zobaczyć willę od strony parkingu przy przychodni. Ponownie muszę napisać, że dom aż prosi się o remont. To mogłaby być niezła perełka architektoniczna w tym rejonie.

 

4 myśli na temat “ul. Słonimska 15 wiosną

  1. Nie, obecnie nikt tam nie mieszka. Studenci architektury właśnie inwentaryzują ten obiekt. Dokonałam wewnątrz ciekawego odkrycia. Jestem ciekawa czy ma ktoś informacje na temat mieszkania od strony werandy, chodzi mi gównie o mieszkańców:) Pozdrawiam serdecznie!

    Polubienie

    1. Ja mieszkalem tam w latach 99-2003 ale moj Ojczym mieszkal tam do 2011 roku, ale musial sie wyprowadzic bo dostal nakaz z Administracji. I moje mieszkanie bylo numer 3 czyli od werandy. Co pani tam odkryla? Smutne jest to ze miasto zamiast odremontowac taki zabytek, woli to rozlozyc i zburzyc…

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s