A w Białymstoku to wszyscy tańczą? ;)

Na programach tefałenu wypłynęło wielu lokalnych tancerzy, a nazwa Fair Play stała się szeroko rozpoznawalna. Podkulę ogon i przyznam, że też dowiedziałam się o tej ekipie z mediów, chociaż szkoła tańca Fair Play Studio mieści się na moim osiedlu … Ale kiedy już ich zobaczyłam w internecie, a później na żywo w spektaklu Metropolish – nie miałam więcej pytań! W 2010 roku w ramach promocji miasta Białegostoku wystawiono w 11 miastach w kraju spektakl muzyczny Metropolish, który uważam po prostu za genialny! Wstęp do wszystkich teatrów był bezpłatny !!!, trzeba było się odpowiednio wcześniej wpisać na listę. Ja oglądałam ich występ w stołecznym Teatrze Studio i siedziałam z rozdziawioną buzią. Niestety, nie mogę znaleźć nagrania o bardzo dobrej jakości; najlepszy materiał stworzył (o rany!) Kurier Poranny ;)

Tutaj możecie zobaczyć chłopaków w akcji w You Can Dance:

Dzięki ich sukcesom w YCD Białystok coraz częściej kojarzy się z tańcem. Na Rynku Kościuszki dwa lata z rzędu odbywały się też wielkie imprezy taneczne pod patronatem tefałenu, o którym nie mam zdecydowanie dobrego zdania, ale jednego odmówić mu nie mogę – ładnie pokazuje Białystok ;)

No dobrze. A teraz powinno paść pytanie, dlaczego akurat teraz zebrało mi się na wklejanie filmików z youtuba z „naszymi” tancerzami w roli głównej. Otóż parę dni temu natrafiłam na facebooku na świeży materiał Projektu Siedem (ponownie podkulam ogon, ale cieszę się, że już wiem o ich istnieniu) i nawet mi się spodobali. Wyczytałam, że tworzą go tancerze z Białegostoku i z Augustowa. Spójrzcie na to (i na niesztampowy Białystok w 3/4 nagrania):

A tutaj coś na kształt autoprezentacji. Po dwóch filmach można odnieść wrażenie, że Mery opanowała głównie jeden ruch ;) Natomiast Gniewko z Augustowa rozwalił system!

2 myśli na temat “A w Białymstoku to wszyscy tańczą? ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s